Pro registrované
V databázi je právě 3 684 pozemků. Vítáme Vás!
Moravskoslezský kraj
51 - 60 (334)
Kružberk
Opava pozemek pro smíšenou výstavbu
Velikost: 20 874 m2
Cena: 30 Kč/m2 (626 220 Kč)
Přibližná poloha na mapě
Kružberk
Opava pozemek pro smíšenou výstavbu
Velikost: 10 725 m2
Cena: 31 Kč/m2 (332 475 Kč)
Přibližná poloha na mapě
Kružberk
Opava pozemek pro smíšenou výstavbu
Velikost: 11 851 m2
Cena: 31 Kč/m2 (367 381 Kč)
Přibližná poloha na mapě
Prodej perspektivního pozemku p.č. 4996 o vým
Karviná pozemek Ostatní
Velikost: 746 m2
Cena: 121 Kč/m2 (90 266 Kč)
Prodej pozemků o výměře 8389 m2 v k.ú. Staré
Karviná pozemek pro smíšenou výstavbu
Velikost: 8 389 m2
Cena: 83 Kč/m2 (696 287 Kč)
Stonava
Karviná pozemek pro smíšenou výstavbu
Velikost: 56 292 m2
Cena: 55 Kč/m2 (3 096 060 Kč)
Komerční výstavba
Ostatní provozovatel serveru - info@pozemky.cz - tel: +420 607 688 144, +420 603 147 722